UWAGA PROMOCJA!!!

TYLKO U NAS CIEPŁY MONTAŻ W MEGA PROMOCYJNEJ CENIE DO

SYSTEMÓW V70 OB, V82, V90+, VR90 SYNERGY!!!

 TYLKO U NAS 10 LAT GWARANCJI ILLBRUCK!!!

  • do_strony_4.jpg
  • Slide_do_strony1.jpg
  • Slide_do_strony2.jpg
  • Slide_do_strony3.jpg
Drukuj

Montaż Rekuperacji

W związku z dużym zainteresowaniem państwa i zadowolniem z montazu energooszczednej stolarki otworowej wprowadzamy do naszych usług kolejną dziedzine systemów energooszczednych które powinno się montować w każdym domu. Ponieważ bardzo dużo klientow było zadowolonych z naszej pracy przy oknach i padały pytania odnośnie rekuperacji. A więc już od teraz można u nas nabyć pełny kompletny system wentylacji mechanicznej oczywiscie z montażem i wszelkimi gwarancjami producenta. Mamy nadziej ze ci co już u nas kupowali z przyjemnością przyjmą tą wiadomość ale także liczymy że ci którzy sie dopiero zdecydują bedą w 100% zadowoleni z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić państwu 100% zadowolenia i z produktow i z obsługi :)

A wiec tak dla wszystkich zainteresowanych posiadamy rozne systemy rekuperatorów. Poszczegolne firmy sa w zakładce rekuperatory można kliknać i poczytać o danym rekuperatorze. To samo tyczy sie systemów dystrybucji powietrzem.

Jeżeli chodzi o wyceny całej wentylacji wszystko przebiega podobnie jak przy wycenach okien.

Prosze wysyłać zapytania na :

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel.: 506788567

Można wysyłać na maila projekt rekuperacji jezeli taki państwo posiadacie w projekcie domu z prośba o wycene systemu. Jeżeli projektu pańtwo nie macie prosze sie nie martwić wystarczy że wyslecie państwo rzut domu z pomieszczeniami i wymiarami a nasza firma zajmie się juz przygotowaniem odpowiedniego projektu oraz rozprowadzenia instalacji.

Oczywiscie nie chcemy sie zbytnio rozpisywać na stronie bo długie artykuły czyta się cieżko gdy jesteście państwo zainteresowani konkretami. Wszelkie informacje o rekuperacjach zaletach i wadach wysyłamy do każdego z państwa na maila jeżeli ktoś bedzie miał taka ochote dla pozostałych jest pełno artykułow w internecie także nie chcemy mieszać i dodawać kolejnego w którym bedzie napisane to samo. :)