UWAGA PROMOCJA!!!

TYLKO U NAS CIEPŁY MONTAŻ W MEGA PROMOCYJNEJ CENIE DO

SYSTEMÓW V70 OB, V82, V90+, VR90 SYNERGY!!!

 TYLKO U NAS 10 LAT GWARANCJI ILLBRUCK!!!

  • do_strony_4.jpg
  • Slide_do_strony1.jpg
  • Slide_do_strony2.jpg
  • Slide_do_strony3.jpg
Drukuj

Serwis okien

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym serwisem, naprawą i regulacja okien ( serwis po gwarancyjny, wymiana uszczelek, regulacje, montaż hamulcy ciernych oraz naprawa okien i wiele innych).

Jesteśmy zgrana, solidna firma która jest w stanie poradzić sobie z każda naprawa wymiana bądź regulacja okien.

A wiec do rzeczy jeżeli maja państwo jakikolwiek problem z oknami jesteśmy odpowiednia firma do której powinni się państwo zgłosić.
Jeżeli wieje, nie domyka się, okno wadzi, klamka źle chodzi, bądź okucie i wiele innych problemów z oknami jesteśmy w stanie państwu pomóc.
 
Zajmujemy się konserwacja okien, jeżeli wieje prawdo podobnie potrzebna będzie wymiana uszczelek oraz regulacja czym zajmujemy się prawie na co dzień.
Jesteśmy w stanie wymienić każde uszczelki wszystkich profili okiennych.
Najbardziej popularne profile okienne to : Aluplast, Veka, Panorama, Kbe, Salamander, Plustec, Roplasto i inne...

Kiedy powinno się wymienić uszczelki?

Uszczelki powinno wymienić się po okresie 6 - 8 lat. Ponieważ uszczelki zużywają się podczas eksploracji i spowodowane jest to zarówno czynnikami zewnętrznymi czyli deszcz, śnieg oraz słonce jak i brakiem konserwacji uszczelek. Na pewno jeżeli odczuwa się ze okna zaczynają być coraz mniej szczelne powinno się wymienić uszczelki co pozwoli na korzystanie z okien przez długie lata.

Kiedy powinno się robić regulacje oraz serwis okien ?

Oczywiście powinno to się robić jak tylko pojawi się problem z otwieraniem zamykaniem bądź tarciem lub waleniem okna o okucia. W takim przypadku powinno się jak najszybciej wezwać serwis ponieważ skutki używania takiego uszkodzonego okna mogą prowadzić do jego zniszczenia i wymiany na nowe.