UWAGA PROMOCJA!!!

TYLKO U NAS CIEPŁY MONTAŻ W MEGA PROMOCYJNEJ CENIE DO

SYSTEMÓW V70 OB, V82, V90+, VR90 SYNERGY!!!

 TYLKO U NAS 10 LAT GWARANCJI ILLBRUCK!!!

  • do_strony_4.jpg
  • Slide_do_strony1.jpg
  • Slide_do_strony2.jpg
  • Slide_do_strony3.jpg
Drukuj

VR90 Synergy

Najlepsze okna to takie, ktore zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa, energoszczędności, ciszy i estetyki. Dlatego firma Vetrex postanowila wszystkie te cechy połaczyć w jednym produkcie. W ten sposób powstało okno o bezkompromisowej kontrukcji - VR90 Synergy.

Drukuj

V82 BLACK DESING

V82 Black Desing to okno dla osób poszukujących nie tylko fukcjonalnych i energooszczednych rozwiązań, ale również takich, które wyróżniają się wyjątkową estetyką i designem.

Drukuj

V70 Optimal Black

v70ob miniOkno V70 OPTIMAL BLACK stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, energooszczędności, a także wyjątkowej trwałości produktu.

Drukuj

VS70

vs miniOkna VS70 spełnią oczekiwania Klientów, którzy cenią w architekturze harmonijne kształty. Najwyższej jakości profil, okucie, oszklenie oraz nowoczesna linia.

Drukuj

VE60

ve miniOkna VE60 dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystywaniu wyłącznie koloru białego, stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny.

Drukuj

Patio Light

patioS_mini.jpgOkna uchylno-przesuwne typu Patio Light zostały opracowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Po otwarciu, ich skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia, lecz chowają się równolegle jedno za drugim

Drukuj

Vetrex Slide 70

vetrex slide miniVetrex Slide to rozwiązanie stworzone na bazie profili drzwi podnoszono-przesuwnych (HST) VEKA. Vetrex Slide stanowi idealne rozwiązanie w przypadku przeszkleń tarasowych o wyjątkowo dużych gabarytach i dlatego pozwala zrealizować najśmielsze projekty architektoniczne.

Drukuj

V90+

va90 miniOkna V90+ to wysoce energooszczędny, najwyższej jakości produkt nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych.

Drukuj

V82

v82 biale miniOkna V82 to rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych rozwiązań. System charakteryzuje bardzo dobre połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności.

Drukuj

VR70

vr miniOkna VR70 to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.

Drukuj

VP70

vp miniOkna VP70 to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.

Drukuj

Patio Automatic

patioZ miniOkna typu Patio Automatic to system wyposażony w okucia z tzw. aktywnymi rozwórkami. Rozwórki te dociskają skrzydło do ramy na całej szerokości podczas zamykania i odpychają je od ramy podczas otwierania okna. Dzięki temu używanie okna wymaga użycia mniejszej siły.

Drukuj

Patio Air

patio_air_mini.pngOkna odstawno-przesuwne typu Patio Air to system charakteryzujący się specjalną konstrukcją mikrowentylacji. Skrzydło okienne znajdujące się w pozycji mikrowentylacji jest odstawione od ramy jednakowo na całym obwodzie, umożliwiając efektywną wymianę powietrza,

Drukuj

Vetrex Slide 82

vetrex_slide_82_mini.pngDedykowany do przeszkleń wielkogabarytowych system Vetrex Slide 82 zaspokaja potrzeby w zakresie energooszczędności, ergonomii i estetyki. Dzięki zastosowaniu szerokich profili i okuć o imponującej nośności do 400 kg, możliwe jest szklenie drzwi tarasowych szybami energooszczednymi