UWAGA PROMOCJA!!!

TYLKO U NAS CIEPŁY MONTAŻ W MEGA PROMOCYJNEJ CENIE DO

SYSTEMÓW V70 OB, V82, V90+, VR90 SYNERGY!!!

 TYLKO U NAS 10 LAT GWARANCJI ILLBRUCK!!!

  • do_strony_4.jpg
  • Slide_do_strony1.jpg
  • Slide_do_strony2.jpg
  • Slide_do_strony3.jpg
Drukuj

Montaż

Do Państwa dyspozycji stawiamy certyfikowane i autoryzowane ekipy montażowe, które są wysoko wykwalifikowane i posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w montażu stolarki budowlanej.

Każda z naszych ekip posiada odpowiednio przygotowane magazyny, profesjonalny sprzęt do wykonywania swojej pracy oraz ogromne doświadczenie w montażu standardowym, ciepłym montażu oraz rożnych rozwiązań innowacyjnych.

Nasi montażyści już na etapie pomiaru, powiedzą co i jak należy przygotować oraz dokonają profesjonalnego montażu i powiedzą jak będzie on przebiegał. Dzięki czemu będziecie państwo spokojni o swój towar, montaż towaru oraz będziecie państwo w 100% zadowoleni z naszych produktów oraz oferowanych usług.
Doradzamy również w trakcie budowy oraz robot remontowych na co zwrócić uwagę jak przygotować dane otwory.

Kładziemy bardzo duża uwagę na profesjonalny montaż oraz zapewnienie jak najwyższych standardów naszych produktów po to żebyście mogli państwo być zadowoleni z naszej firmy oraz mogli polecać naszą firmę. Proszę pamiętać jesteśmy firma profesjonalna i potrafimy wybrnąć z każdej sytuacji w której klient myśli ze już wszystko stracone ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie, gotowe rozwiązania, oraz nigdy się nie poddajemy.

Jeżeli macie państwo już zakupione okna, drzwi albo bramy garażowe oczywiście także można się do nas zwracać w sprawie samego montażu państwa okien drzwi lub bram garażowych. Podejmiemy się każdego montażu i zapewnimy 100% profesjonalizmu.