MEGA PROMOCJA!! TYLKO U NAS DO OKIEN VEKA VETREX V90+ CIEPŁY MONTAŻ GRATIS!!

  • slide
  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

Montaż okien PCV

 Witamy Państwa

Chcemy państwu przedstawić firmę Innowacyjne Okna. Na samym wstępnie chcemy wyjaśnić znaczenie naszej firmy, nasze cele, innowacyjne podejście do klientów, oraz innowacyjne rozwiązania naszych sprzedawanych produktów oraz usług montażu.

Dlaczego Innowacyjne Okna? Co różni nas od firm które są na rynku?

Firma Innowacyjne Okna zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi oraz bram garażowych.
W naszej ofercie znajdziecie państwo okna oraz drzwi które spełniają jakościowo najwyższe standardy.
Nasze ekipy montażowe maja przed wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie w montażu oraz innowacyjnych rozwiązaniach montażu gdzie w rzadko której firmie jest oferowana taka usługa.
Nasze ekipy posiadają certyfikaty montażu oraz serwisu stolarki otworowej.
Nasze okna przeznaczone są dla klientów indywidualnych jak i firm developerskich.
W naszej ofercie znajda państwo okna w różnych rozwiązaniach technologicznych.
Posiadamy okna normalne pięcio komorowe jak i okna energooszczedne(pasywne) do domów gdzie jest szczególnie położony nacisk na przenikalność zimna, standardy cieplne, oraz jak największe oszczędności w ogrzewaniu domów.
Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi profilami oraz firmami okien w zakładce Okna, znajda tam państwo wszystkie szczegóły każdego profilu informacje które będą was interesować. Zapraszamy również do obejżenia zakładki Drzwi, gdzie znajdziecie państwo różne rozwiązania drzwi wewnetrznych gdzie posiadamy drzwi okleinowane oraz drzwi fornirowane, jak i drzwi wejściowe metalowe ocieplone badż drewniane. Zapraszamy również do zakładki Montaż oraz Ciepły Montaż żeby mogli państwo się zapoznać oraz zrozumieć jak wygląda montaż, na czym on polega, jakie są zalety.

Co kryje się pod pojęciem innowacyjne podejście do klienta?

Rozumiejąc właśnie was klientów zapewniamy wam nowa formę obsługi.
W naszej firmie nie musicie państwo jeździć po salonach, brać wolny dzień tylko po to żeby się czegoś dowiedzieć i wszystko załatwić.
Wychodzimy do państwa z nowa forma obsługi która się opiera poprzez kontakt internetowy bądź telefoniczny.

Zaraz Państwo zadacie sobie pytanie jak to możliwe?

Otóż nasza firma działa na zasadzie to my jeździmy do Państwa nie Państwo do nas. Nie musicie się Państwo ruszać z domów, tracić czas, paliwo na dojazd do nas. To my dojeżdżamy do państwa, robimy darmowy pomiar, prezentujemy nasze produkty, pokazujemy jak wyglądają profile, jakie są zalety danych profili bądź drzwi. Zostawiamy również państwu katalogi żebyście mogli zapoznać się i wybrać odpowiedni dla państwa produkt po czym my robimy państwu wycenę i wysyłamy ja mailem.
Naszym celem jest zadowolenie w 100% was klientów wysokiej jakości produktem, profesjonalnym montażem oraz innowacyjna obsługą Was klientów.

Ktoś za pyta po co to wszystko jaki mamy w tym cel?

Cel jest prosty zależy nam na klientach na tym żebyście potem wy klienci polecali nas innym klientom.
Jest to prosta inwestycja która się zwraca ponieważ my pracujemy na dobre imię naszej firmy oraz na wasze zadowolenie co przekłada się na zlecenia z polecenia innych osób.
Bardzo zapraszamy również do komentowania już zakończonych zleceń i usług oraz opinii co do produktów oraz montażu. Cenimy wasze zdanie i chcemy żebyście mogli je u nas wyrazić.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami w odpowiednich zakładkach.

Swoja ofertę oferujemy na terenach

Warszawa, Legionowo, Wołomin, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Pruszków, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Jabłonna, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Babice, Otwock, Sulejówek, Nasielsk, Wyszków, Łochów, Pułtusk, Ciechanów

Przy większych inwestycjach rozważamy również dalsze tereny naszej oferty wszystko do ustalenia indywidualnie.